czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2016
  • 16 czerwca 2016
  • wyświetleń: 2526

W starostwie konferencja na temat zaburzeń psychicznych

Za nami:

W piątek, 24 czerwca w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej odbędzie się konferencja pt. "Rożne spojrzenia na psyche".

Reklama

Konferencję pt. "Różne spojrzenia na psyche" organizuje stowarzyszenie Felicitas Kreacja Rzeczywistości wraz z PSYCHOMedical i Starostwem Powiatowym w Bielsku - Białej. Spotkanie, które adresowane jest do wszystkich zainteresowanych problematyką zaburzeń psychicznych i odbędzie się w ramach cyklu "Zdrowie publiczne".

Konferencję otworzy starosta bielski Andrzej Płonka i Renata Mędrzak-Madusiok prezes stowarzyszenia Felicitas.

Podczas konferencji o zaburzeniach psychicznych z punktu widzenia biologii będzie mówił profesor Jerzy Vetulani, o chorobie psychicznej - stereotypach a rzeczywistości lek. med. Jolanta Klemens, a Renata Mędrzak-Madusiok o cierpieniu psychicznym - między zdrowiem a chorobą. Duchowy wymiar choroby psychicznej omówi dr nauk teologicznych ks. Marek Studenski. Konferencję podsumuje lek. med. Jolanta Klemens.

Zainteresowanych udziałem w konferencji organizatorzy proszą o rejestrację poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: biuro@felicitas.pl . Kontakt w sprawie uczestnictwa w konferencji: można uzyskać pod telefonem: 512 459 504, 602 322 713.

Opłata konferencyjna wynosi 50 zł. W ramach opłaty konferencyjnej można korzystać z wykładów i przerwy kawowej. Dla chętnych po godzinie 14.00 będą organizowane warsztaty. Opłata za uczestnictwo w warsztatach - dodatkowe 50 zł, płatne na miejscu przed warsztatami.

Alina Macher

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.