czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 czerwca 2016
  • 28 czerwca 2016
  • wyświetleń: 2992

Konkurs plastyczny "Związek Strzelecki wczoraj i dziś"

Za nami:

Jednostka Strzelecka 3028 Czechowice-Dziedzice Związek Strzelecki "Strzelec" OSW ogłasza konkurs dla młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich "Związek Strzelecki "Strzelec" w Czechowicach-Dziedzicach wczoraj i dziś".

Prace konkursowe wykonane dowolną techniką można dostarczać do siedziby JS 3028, mieszczącej się w LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach. Zgłoszenia przyjmowane będą w każdy czwartek w godzinach 17.00-18.30, zaś w pozostałych porach - po uprzednim umówieniu się telefonicznym z zastępcą d-cy JS 3028 ds. logistycznych pod numerem 668-846-286 do końca czerwca.

Prace można realizować w grupach maksymalnie 6 osobowych. Wszystkie zgłoszone prace zostaną zaprezentowane w galerii Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w ramach wystawy X-lecia Jednostki Strzeleckiej 3028 Czechowice-Dziedzice w sierpniu tego roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas tegorocznych Dni Czechowic. Autorzy zwycięskiej pracy zostaną nagrodzeni weekendowym szkoleniem z survivalu przeprowadzonym przez strzelców pod opieką certyfikowanego instruktora.

Pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres: jednostka.strzelecka.3028@gmail.com.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.