Wiadomości

  • 26 lutego 2016
  • wyświetleń: 1413

Uczniowie ZS Silesia na praktykach w Portugalii

W ramach projektu unijnego "Aktywni w domach pasywnych - mobilność zawodowa uczniów i kadry" Erasmus+, 10-osobowa grupa młodzieży z Zespołu Szkół "Silesia" bierze udział w dwutygodniowym stażu zawodowym, w portugalskim mieście Esposende położonym u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego.

Uczniowie ZS Silesia na praktykach w Portugalii - 02.2016 · fot. ZS Silesia


Uczniowie 4 klasy technikum o specjalności technik organizacji reklamy, podczas stażu uzupełniają swoją wiedzę oraz umiejętności z dziedziny marketingu, badają skuteczność różnorodnych form reklamy, planują kampanię marketingową oraz sprzedaż domów samowystarczalnych energetycznie.

Natalia, jedna z uczestniczek projektu, tak relacjonuje swój staż: -poznajemy nowoczesne trendy w marketingu, doskonalimy umiejętności nawiązywania współpracy z klientami, przeprowadzania rozmów handlowych i negocjacji. Podpatrujemy jak Portugalczycy opracowują ofertę i jak zawierają umowy handlowe.

Ponadto młodzież zajmuje się projektowaniem i wykonaniem środków reklamowych przy użyciu programów graficznych.

To już druga 10-osobowa grupa uczniów technikum organizacji reklamy i technikum informatycznego Zespołu Szkół "Silesia", która odbywa praktyki w Portugalii. W maju, na staże do Portugalii wyjedzie kolejna grupa uczniów projektu "Aktywni w domach pasywnych".

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj