czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 czerwca 2016
  • 18 czerwca 2016
  • wyświetleń: 4464

Nowa płyta czechowickiego zespołu Brigtht Side już w sklepach!

Miesiąc temu ukazała się nowa płyta zespołu Bright Side - legendy śląskiej sceny alternatywnej, w której skład wchodzą muzycy współtworzący grupy: hardcore’owe SKTC, rockowy Hendon, poetyckie Akustyczne Historie i Sokołowski solo-project (mix - sic!).

Bright Side to zespół, o którym mówi się, że jest najlepiej brzmiącym koncertowym bandem klubowym. Formuła jego koncertów jest doceniana przez publiczność i organizatorów. Dotychczasowi posiadacze płyt potwierdzili, że legendarne gitarowe, ostre brzmienie Bright Side zostało odzwierciedlone na wszystkich 12 nagraniach płyty. Utworem otwierającym płytę jest "In My Dream", nominowany do list osobistych fanów szeroko pojętej muzyki gitarowej.Kolejne utwory - "The Forest" poprzez pozostałe, aż do ostatniego "A Letter To Myself" - potwierdzają dobrą kondycję muzyki dynamicznej i jej twórców. Po teksty i opinie należy udać się bezpośrednio na fejsbukowe strony zespołu lub pośrednio poprzez stronę www.brisi.pl.Uwaga! Niespodzianka dla potencjalnych i zdeklarowanych brajtsajderów: w sklepie muzycznym Dragon w Czechowicach-Dziedzicach na hasło: czecho.pl czekają 3 egzemplarze płyty! Otrzymają je osoby, które jako pierwsze wykażą się refleksem i znajomością muzycznej topografii miasta.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.