czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 czerwca 2016
  • 28 czerwca 2016
  • wyświetleń: 7955

Powitanie lata na kąpielisku MOSiRu. Słoneczna pogoda i tłum uczestników

W minioną sobotę na kąpielisku miejskim w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się Powitanie Lata. Na wszystkich uczestników czekało mnóstwo atrakcji i co najważniejsze wspaniała słoneczna pogoda. Każdy tego dnia znalazł coś dla siebie.

Reklama

Powitanie Lata z MOSiR-em - 24.06.2016 · fot. Aleksandra Puzoń


Najtwardsi i lubiący rywalizację sprawdzili się w przygotowanym specjalnie dla nich torze przeszkód Barbarian Kids, gdzie odważnie podążali trasę pokonując trudności, najmłodsi mieli okazję wyszaleć się na dmuchanych zamkach i zjeżdżalni oraz skorzystać z usługi malowania twarzy, dzięki czemu jeszcze bardziej było widać radość z rozpoczętych wakacji.

Dla ciekawskich i lubiących tajemniczy świat nauki obywały się warsztaty naukowe, w których nie łatwo było rozwiązać zagadki z matematyki, chemii itp. MOSiR nie zapomniał też o troszkę starszych uczestnikach, dla których został przeprowadzony trening z kettlebells pod okiem doświadczonej trenerki.

BM / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.