Wiadomości

  • 25 czerwca 2016
  • wyświetleń: 2984

Mistah Lego walczy w konkursie radia PiK - w niedzielę koncert

W najbliższą niedzielę zespół Mistah Lego jako reprezentant Polskiego Radia PiK, wystąpi w finale konkursu "Przebojem na antenę 2016" w Hajnówce. Koncert transmitowany będzie na antenie kilkunastu Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia.

Już w najbliższą niedzielę zespół Mistah Lego zawalczy o wygraną w finale ogólnopolskiego konkursu "Przebojem na antenę" w Hajnówce!

Zespół Mistah Lego pokonał konkurencję i zwyciężył w regionalnym etapie konkursu "Przebojem na antenę 2016"! Grupa reprezentować będzie Polskie Radio PiK podczas ogólnopolskiego finału konkursu w Hajnówce. Koncert finałowy odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 czerwca i transmitowany będzie na antenie kilkunastu Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia z całej Polski!

Internauci również mają swój głos i mogą wesprzeć swojego ulubionego wykonawcę! Do 25 czerwca trwa głosowanie na jednego z 13 finalistów, a zwycięski zespół otrzyma Nagrodę Publiczności! Głos można oddać na stronie: http://www.przebojem.pl/glosowanie

Mistah Lego startuje w konkursie z utworem "Mamy To". Utwór ten pochodzi z ich debiutanckiej EPki zespołu, która ukazała się końcem kwietnia. Krążek zatytułowany "Big Things" zawiera 7 utworów, w tym dwa prezentowane wcześniej single "Welcome" i "Yes Mi Gyal. Materiał zadebiutował w większości światowych serwisów streamingowych (Spotify, iTunes, Tidal, Deezer, itp.) oraz gości na antenach rozgłośni radiowych w całej Polsce, m.in. Krakowskiej Radiofonii, Radia Malbork, Radia Kampus, Radia Meteor, Radia Bielsko, Radia Łódź, Polskiego Radia PiK, Radia OKO, czy amerykańskiego radia KBOO FM w Portland! Oficjalna radiowa premiera wydawnictwa miała miejsce na antenie Radiowej Czwórki.

Teledysk do singla "Mamy To" bardzo wyróżnia się na tle dotychczasowych klipów Mistah Lego, gdyż zamiast profesjonalnego wideoklipu jak to dotąd miało miejsce, zespół zdecydował się zobrazować utwór w dość nietypowy sposób - za pomocą kompilacji starych animowanych kreskówek.Głosować w konkursie "Przebojem na antenę 2016" można na stronie http://www.przebojem.pl/glosowanie Mistah Lego - "Mamy To" to pozycja nr 2. Głosowanie trwa do soboty 25 czerwca!

Najbliższe koncerty zespołu Mistah Lego:
  • 26 czerwca - Koncert finałowy "Przebojem na antenę 2016" - Hajnówka
  • 9 lipca - Festiwal Reggaeland - Płock
  • 22 lipca - Festiwal Reggae na Piaskach - Ostrów Wielkopolski

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.