czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 lipca 2016
  • 25 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 3621

Konkurs "Firma Roku 2016" - zgłoszenia do 30 sierpnia

Prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult, starosta bielski Andrzej Płonka oraz prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej Janusz Targosz zapraszają przedsiębiorstwa do udziału w VII edycji Konkursu Firma Roku 2016 pod hasłem "Samorządy - Przedsiębiorcom".

Reklama

Uroczystość wręczania nagród będzie Świętem Przedsiębiorczości, świętem tych, których codzienna, często połączona z ryzykiem finansowym praca pozwala na prężny rozwój regionu.

Tytuł Firma Roku 2016 promuje szczególnie aktywne, dynamiczne firmy i jest wyrazem uznania ze strony samorządów terytorialnych dla ich wiodącej roli w rozwoju regionalnym. Kapituła Konkursu w składzie: starosta bielski, prezydenta Miasta Bielska-Białej oraz prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej przyzna nagrody w kategoriach: Firma Roku 2016 Ziemi Bielskiej oraz FIRMA ROKU 2016 Miasta Bielska-Białej. Nagrodą w Konkursie jest przyznanie tytułu Firma Roku 2016 oraz statuetka Dedala - autorką rzeźby jest bielska artystka Lidia Sztwiertnia.

Do konkursu swoje kandydatury mogą zgłaszać mikro, małe, średnie i duże firmy działające na terenie miasta Bieska-Białej oraz powiatu bielskiego.

Zgłoszenia można składać (mailem, faxem, pocztą lub osobiście) w okresie od 4.07. - 30.08.2016 r. w biurze Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej przy ul. Wzgórze 19, w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej w Wydziale Promocji Miasta (Pl. Ratuszowy 5, III piętro, pokój 302) oraz w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej, przy ul. Piastowskiej 40, III piętro pok. 329.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronach: www.cci.pl, www.powiat.bielsko.pl, www.um.bielsko.pl

aka / czecho.pl
źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.