czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 19 lipca 2016
  • wyświetleń: 4668

Bardzo atrakcyjne promocje w czechowickiej Pizzerii Toscania

Artykuł sponsorowany:

Mieszcząca się przy ul. Kolejowej 5 w Czechowicach-Dziedzicach Pizzeria Toscania przygotowała dla Klientów atrakcyjne propozycje i promocje.

Pizzeria Toscania
Pizzeria Toscania zaprasza na przepyszne dania kuchni włoskiej!


Od poniedziałku do czwartku pomiędzy 12.00 a 15.00 w Pizzerii Toscania organizowane są tzw. Happy Hours, czyli godziny, w których zakupimy dowolną pizzę 20% taniej. Na tym nie koniec, w piątki pizza Margharita jest w cenie 12 złotych, a w niedzielę przy zakupie dwóch pizzy za 50 złotych - trzecią (Margharitę) otrzymają Państwo gratis.

Dodatkowo, każdy kto w swoje urodziny odwiedzi Toscanię, za okazaniem dokumentu otrzyma jedną pizzę za 50% ceny.

Wszystkie powyższe promocje dostępne są wyłącznie w lokalu na miejscu i nie łączą się ze sobą.

Pizzeria wprowadziła również od tego tygodnia atrakcyjne Karnety Stałego Klienta. Upoważniają one do zakupu kolejnej piątej pizzy za połowę ceny, a jedenastą w prezencie Klienci otrzymają za darmo. Ta promocja obowiązuje na miejscu oraz przy dowozie.

Pizzeria Toscania to trzydzieści kompozycji przepysznej pizzy na cienkim cieście przygotowanym na oryginalnej włoskiej mące. Do wyboru mamy tradycyjną Margharitę, a także wiele innych propozycji przygotowanych wedle najlepszych receptur. Można również stworzyć własną pizzę, uzupełniając ją dowolnymi składnikami.

Wszystkie pizze w Toscani mają 42 centymetry. Można jednak je także kupować na kawałki w atrakcyjnej cenie - 3 złote za sztukę!

Pizzeria Toscania jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 22.00 oraz w soboty i niedziele od 11.00 do północy. Telefonicznie pizze można zamówić z dowozem pod wskazany adres. Dostawa na terenie gminy Czechowic-Dziedzic jest gratis, a do gmin ościennych w cenie 5 złotych. Numer do Pizzerii Toscania to 666-244-804.

Tutaj znajduje się Pizzeria Toscania:---

Pizzeria Toscania
ul. Kolejowa 5
Czechowice-Dziedzice
Tel. 666-244-804