czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 lutego 2006
  • wyświetleń: 1196

Całkowite obżarstwo w Tłusty Czwartek

Reklama

Całkowite obżarstwo w Tłusty Czwartek


Tłusty czwartek za nami, wizja góry pachnących pączków też. Wraca nam zdrowy rozsądek i liczenie kalorii. A ile zdołaliśmy pochłonąć tych pyszności... Jak wynika z ankiety przeprowadzonej na portalu 40% oddało się całkowitemu i nieograniczonemu obżarstwu.

Nieco mniej, bo 33% nie zjadło więcej niż 3 pączki. Symbolicznie do Tłustego Czwartku podeszło 10 % ankietowanych, którzy zjedli tylko jednego, 5 % z kolei wolało zajadać się faworkami. Znalazło się także takie 10 %, które nie zjadło ani jednego pączka.

A.O. / czecho.pl
---------------------

Informacja z dnia 2006-02-23

"Tłusty czwartek" to ostatni czwartek karnawału przed środą popielcową. Ten dzień jest niewątpliwie najsmaczniejszym i najbardziej kalorycznym zwyczajem obchodzonym co roku w Polsce. Tego dnia mało kto liczy kalorie. Jak głosi staropolskie porzekadło - „Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” Smacznego...

MD

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.