czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 marca 2006
  • wyświetleń: 1380

Klub bilardowy w Goczałkowicach

Mało kto wie, ale od września zeszłego roku w Goczałkowicach-Zdroju działa klub bilardowy. Klub posiada 3 profesjonalne stoły bilardowe (9-cio stopowe) i jeden stół do snookera (12-sto stopowy).

Godzina gry w bilarda kosztuje 10zł, a w snookera 15zł. Jak zapewnił nas właściciel - klienci, którzy są częstymi gośćmi bilard klubu, mogą wykupić karnet 5-cio, 10-cio , 15-sto lub 20-sto godzinny.

Warto wspomnieć, że goczałkowicki klub bilardowy należy do polskiego związku snookera. Każdy rozgrywany tutaj turniej snookerowy jest zaliczany do rankingu Polski, a każdy zawodnik zdobywa w nim punkty rankingowe. W przyszłości planowane są ligowe turnieje w bilarda.

Klub mieści się w Goczałkowicach przy ul. Aleja II, zaraz obok Wodociągów (tel. 0 604-955-164).

ups / czecho.pl

----------------------------------

Najbliższe imprezy organizowane w klubie:

18, 19 marca - Turniej Snookera

W dniach 18 -19 marzec odbędzie się Turniej Snookera PORS zaliczanego do Polskiego Otwartego Rankingu Snookera. Pojawia się szansa zaistnienia i zapewnienia sobie miejsca na liście rankingowej razem z najlepszymi polskimi zawodnikami, między innymi polskimi komentatorami snnokera na Eurosporcie Rafałem Jewtuchem i Przemkiem Krukiem.

Zapisy potrwają do 16 marca do godziny 20.00 (po tym terminie, ale przed rozpoczęciem turnieju też można się zapisać na ostatnią pozycję w drabince turniejowej). Można to
zrobić osobiście w Bilard Clubie, telefonicznie pod numerem: 604 955 164. Możliwa jest również droga elektroniczna poprzez adres:derezo@poczta.onet.pl bądź też stronę
www.snooker.pl.

Każdy uczestnik uiszcza wpisowe w wysokości 30 zł. Przewidziane nagrody to dyplomy dla czterech najlepszych oraz nagrody pieniężne dla: zwycięzcy, drugiego finalisty i najwyższego break turnieju.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.