czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2016
  • wyświetleń: 3374

42-latek trafił do aresztu za groźby wobec matki

42-latek został aresztowany za groźby wobec matki. Mężczyzna złamał również prokuratorski zakaz zbliżania się do swojej ofiary i jakiegokolwiek z nią kontaktowania. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z Czechowic-Dziedzic. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Za przestępstwo to grozi mu do 2 lat za kratami.

Reklama

76-letnia czechowiczanka powiadomiła policjantów, że jej pijany syn wtargnął do mieszkania i wszczął awanturę. W czasie kłótni groził jej śmiercią. Mężczyzny nie uspokoił nawet widok umundurowanych stróżów prawa. W dalszym ciągu zachowywał się agresywnie wobec starszej kobiety i kierował wobec niej groźby pozbawienia życia. Policjanci obezwładnili awanturnika i zakuli go w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Pół roku temu mężczyzna został zatrzymany za podobne czyny oraz kradzież biżuterii należącej do matki. Usłyszał wówczas zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Zakazał mu też zbliżania się do rodzicielki oraz jakiegokolwiek z nią kontaktowania. Sprawca złamał jednak zastosowane wobec niego środki zapobiegawcze.

Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury i sądu. Pszczyński sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.