czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2016
  • 17 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 5314

I Ogrodowy Piknik Rowerowy w Czechowicach-Dziedzicach

21 sierpnia odbędzie się w naszym mieście I Ogrodowy Piknik Rowerowy. Będzie to impreza towarzysząca Dniom Czechowic-Dziedzic.

Pomiędzy godzinami 10.00 a 13.30 uczestnicy pikniku przejadą rowerami pomiędzy punktami kontrolnymi do Ogrodu "Relaks". Trasa będzie miała około 30 kilometrów. Na mecie można będzie zjeść ciepły posiłek, wziąć uwagę w losowaniu upominków. Zostaną tu oczywiście również wręczone nagrody. Chętni będą mogli dodatkowo wziąć udział w konkursie wiedzy o rodzinnych ogródkach działkowych.

Zapisy na udział w pikniku wraz z wpłatą wpisowego w wysokości 15 zł od uczestnika, pobraniem koszulki pamiątkowej, pobraniem karty uczestnictwa z regulaminem pikniku, opisem sugerowanej trasy przejazdu wraz z lokalizacją punktów kontrolnych prowadzone będą w dniach od 6 do 19 sierpnia w godz. 15.00 - 18.00 w Domu Działkowca na terenie Ogrodu "Relaks", a także w dniu pikniku - w Domu Działkowca na terenie Ogrodu "Relaks" - w godz. 8.30 - 9.30.

Organizator imprezy jest Rodzinny Ogród Działkowy "Relaks-Storczyk" w Czechowicach-Dziedzicach. Telefon kontaktowy do organizatora Pikniku: 603-067-422.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.