Wiadomości

  • 5 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 3512

Pili, hałasowali, przewrócili toaletę - interweniowała straż miejska

W miniony weekend strażnicy miejscy interweniowali w sprawie zakłócania spokoju, porządku publicznego i niszczenia przenośnej toalety w parku na osiedlu Północ.

W dniu 31 lipca o godz. 1.30 dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie dotyczące zakłócania spokoju i porządku publicznego, ciszy nocnej, spożywania alkoholu oraz niszczenia przenośnej toalety toi-toi przez grupę osób na terenie Parku Północ przy ulicy Polnej.

Po przybyciu na miejsce patrolu straży miejskiej zauważono grupę osób, która na widok patrolu zaczęła uciekać, jak również przewróconą toaletę. Podjęto pościg, w wyniku którego ujęto jednego mężczyznę, który był agresywny i w stosunku do którego zostały użyte środki przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej oraz kajdanek.

Osoba ta przekazała patrolowi dane dwóch osób z którymi popełnił wykroczenia. W sprawie wobec sprawców wykroczeń zastosowano postępowania mandatowe jak również prowadzone są dalsze czynności wyjaśniające.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.