czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2016
  • 13 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 7054

Festyn Sportowy w Bestwince. Można pomóc choremu Karolkowi

Za nami:

13 sierpnia na Festynie Sportowym w Bestwince będzie można wesprzeć akcję pomocy Karolowi Margalskiemu. Pomóc dziecku można także poprzez Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Karol Margalski


Program festynu:
godz. 17.00 - rozegrany zostanie mecz KS Bestwinka - LKS Mazańcowice,
godz. 19.30 - zabawa taneczna z zespołem Albatros.

Karol Margalski urodził się w Bielsku-Białej, a jego dom jest w Bestwince. Dziś ma 7 miesięcy, od 4 miesięcy walczy o życie w izolatce szpitalnej. Mieszka zamknięty w 4 ścianach w sterylnych warunkach, chroniony przed jakąkolwiek bakterią świata zewnętrznego. Jego układ odpornościowy właściwie nie istnieje.

Antybiotyk to jego chleb powszedni. Karolek i jego rodzice Asia i Dawid nieustannie od miesięcy z miłością robią wszystko co w ich mocy aby pokazać mu świat. Karol mimo tak ogromnych przeciwności śmieje się do nich, chce się bawić, chce żyć. Nasza pomoc może sprawić, że Karol wreszcie poczuje prawdziwe słońce, deszcz, usłyszy śmiech i gaworzenie innych dzieci, będzie mógł biegać, tańczyć, żyć.A rodzice będą mogli kochać i wychowywać go bez nieustającego strachu o jego życie.

Życie uratuje mu przeczep grasicy w Londynie. Każda złotówka, którą wpłacimy na jego subkonto zbliży go do powrotu do domu. Nie lękajmy się pomóc! Pomóc czyli wpłacić dowolną kwotę na jego subkonto, nie współczuć.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem: 29762 Margalski Karol darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

aka / czecho.pl, źródło: gminabestwina.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.