czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 lutego 2006
  • wyświetleń: 1851

Samochodowa dziupla - wątek czechowicki

Duży sukces policji - bielscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn pod zarzutem paserstwa związanego z kradzionymi samochodami. W niedzielę w nocy policyjni wywiadowcy prowadzili pościg za samochodem marki Audi, którego pasażer, kilkanaście minut wcześniej ukradł pojazd marki Renault zaparkowany na ulicy Wadowickiej.

Kierowcy Audi udało się zgubić pościg w rejonie Czechowic-Dziedzic. Policjanci poszukując uciekiniera, na ulicy Nad Białką, przed jedną z posesji zauważyli kilkanaście zaparkowanych samochodów różnych marek oraz mężczyznę, który na widok policyjnego-nieoznakowanego radiowozu bardzo szybko wszedł do środka.

Po wejściu na teren posesji, w pomieszczeniach gospodarczych, policjanci ujawnili osiem pojazdów, części samochodowe w postaci silników oraz elementów karoserii i zatrzymali przebywających tam również czterech mężczyzn.

Jeden z zatrzymanych zaproponował policjantom 30.000 złotych, aby ci zapomnieli co widzieli i nie wykonywali już dalszych czynności. Mężczyzna przyznał się wtedy, że wszystkie samochody znajdujące się w pomieszczeniach gospodarczych oraz te zaparkowane na zewnątrz pochodzą z kradzieży.

Łącznie policjanci odzyskali w całości 22 samochody pochodzące z kradzieży na terenie południowej o wartości blisko 1.000.000 złotych oraz blisko 3 tony części samochodowych.

źródło: Policja Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.