czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2006
  • wyświetleń: 1360

Lista stypendystów

Od kilku lat radni przyznają uzdolnionym, młodym mieszkańcom czechowickiej gminy stypendia. Finansowe wyróżnienia otrzymują ci, którzy odnoszą znaczące sukcesy. W tym roku radni przyznali 27 stypendiów. Zgłoszono 31 wniosków. Radni zdecydowali, że w dziedzinie kultury i sztuki pieniądze otrzymywać będą - Krzysztof Karcz, Marcin i Piotr Wągiel, Gabriela Fiter, Przemysław Siuta.

Najwięcej stypendystów - 20 - jak co roku jest w dziedzinie kultury fizycznej. W tym roku za osiągnięcia sportowe nagrodzono - Pawła Michalca, Andrzeja Darulisa, Jakuba Cebulę, Sebastiana Stachurę, Krzysztofa Dudka, Remigiusza Sakrajeckiego, Rafała Stachurę, Michała Kubienca, Katarzynę Piłocik, Sebastiana Czorny, Natalię Hulalka, Jakuba Kubieniec, Marcina Partyke, Marzenę Goryl, Roberta Duraja, Monikę Sikorę, Karola Sikorę, Marcina Gola, Bogusława Homę i Aleksandra Ponikwia.

W dziedzinie oświaty i nauki radni wyróżnili rocznym stypendium dwie osoby - Tomasza Gawełka i Jakuba Oćwieję. Młodzi uzdolnieni mieszkańcy czechowickiej gminy przez rok będą otrzymywać po 300, 200 lub 100 złotych. Z miejskiej kasy w tym roku na stypendia przeznaczono 51 600 złotych.

Kap / Echo

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.