Wiadomości

  • 23 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 5478

Brązowy medal Dawida Janusza na Mistrzostwach Polski - zdjęcia

W dniach 20-21 sierpnia na torze regatowym Brdyujście w Bydgoszczy zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Młodzików oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. W imprezie nie mogło zabraknąć czechowickich kajakarzy z klubu MKS Czechowice-Dziedzice.

Zawodnicy MKS Czechowice-Dziedzice na Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy - 20-21.08.2016


Pierwszego dnia najmłodsi rywalizowali na dystansie 2000m w konkurencji K-1. Doskonale spisał się w swojej kategorii Dawid Janusz, który zdobył brązowy medal. Pozostali zawodnicy w swoim debiucie również zajęli miejsca w finale - Jan Paszek uplasował się na 9 miejscu, a Igor Drewniak na miejscu 11. Nasza jedyna młodziczka Sandra Brandys po kłopotach na starcie zajęła ostatecznie 21 miejsce.

Drugiego dnia MMP i MPM młodzicy startowali w osadach, Dawid Janusz z Igorem Drewniakiem w K-2 zajęli 10 miejsce. Mateusz Borgieł z Jakubem Golą w konkurencji młodzieżowców C-2 zajęli 8 miejsce, natomiast Mateusz w C-1 1000m uplasował się na 5 pozycji. Przed kajakarzami jeszcze kilka startów w sezonie, więc życzymy im wytrwałości i zdrowia.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i Trenerce Magdalenie Żaczek.

Bartłomiej Żaczek / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.