czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2016
  • 29 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 16507

Nocna bójka przy stacji paliw - 17-latek zaatakowany nożem!

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali dziewięciu mężczyzn, którzy w sobotnią noc uczestniczyli w bójce na czechowickiej ulicy Legionów. Wśród zatrzymanych jest 21-latek, który ranił nożem 17-latka. Grozi mu do 8 lat za kratami. Pozostali napastnicy odpowiedzą za udział w bójce, za co mogą trafić do więzienia na najbliższe 3 lata.

policja, kajdanki
Zatrzymanemu 21-latkowi grozi do 8 lat za kratami · fot. KMP Bielsko-Biała


Wszystko zaczęło się tuż przed północą w okolicy stacji paliw przy czechowickiej ul. Legionów, gdzie doszło do awantury pomiędzy grupą młodych mężczyzn. Z ustaleń wynika, że w czasie kłótni 3 napastników zaatakowało 7 swoich przeciwników. Mężczyźni nie znali się. Wybrali ustronne miejsce, gdzie doszło pomiędzy nimi do bójki. W pewnym momencie, przebywający w trzyosobowej grupie 21-latek, zaatakował nożem 17-latka i ranił go w brzuch. Jego pozostali koledzy natychmiast wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego do szpitala. Pokrzywdzony przeszedł operację. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po zdarzeniu mężczyźni uciekli.

Policjanci z Czechowic -Dziedzic bardzo szybko ustalili i zatrzymali pięciu z nich w wieku od 17 do 22 lat. Wśród nich był także 21-latek, który w czasie bójki ranił nożem młodego mężczyznę. Zatrzymany 21-latek był trzeźwy. Pozostali mężczyźni mieli w organizmie około pół promila alkoholu. Zaledwie kilka godzin później policjanci zatrzymali 4 pozostałych uczestników bójki. 8 z nich usłyszało już zarzuty. Grozi im do 3 lat więzienia. Zatrzymany 21-latek w dalszym ciągu przebywa w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzuty i zostanie doprowadzony do prokuratury i sądu. Śledczy zadecydują o jego dalszym losie. Za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi mu do 8 lat za kratami..

ups / czecho.pl, źródło: RMF

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.