Reklama

Wiadomości

  • 1 września 2016
  • wyświetleń: 6903

Pani Teresa Buchta z Czechowic-Dziedzic ukończyła 100 lat

W dniu 23 sierpnia do zaszczytnego grona 100-letnich mieszkańców naszej gminy dołączyła pani Teresa Buchta.

Teresa Buchta
Teresa Buchta obchodziła 100. urodziny. · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


W tym niezwykłym dniu towarzyszyli jej najbliższa rodzina, przyjaciele, mieszkańcy i pracownicy Domu Pomocy Społecznej "Złota Jesień" w Czechowicach-Dziedzicach. Jubileusz uświetnił występ grupy teatralnej z Domu Dziennego Pobytu pt."Wesołe jest życie staruszka".

Podczas uroczystości burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut miał zaszczyt złożyć na ręce Czcigodnej Jubilatki kwiaty i upominki oraz najserdeczniejsze życzenia. Atmosfera spotkania wprawiła panią Teresę oraz zebranych gości w wyjątkowy nastrój. Nie zabrakło również czasu na refleksje i zadumę. Uroczysty dzień setnej rocznicy urodzin był okazją do pięknych wspomnień i rozmów o wspólnie spędzonych chwilach.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy pięknego jubileuszu, życząc pani Teresie Buchcie dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, samych radosnych i pogodnych dni spędzonych w gronie najbliższych.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.