Reklama

Wiadomości

  • 2 września 2016
  • wyświetleń: 6876

24-letnia Patrycja Wieja z Bielska-Białej wygrała "Projekt Lady" w TVN

24-letnia bielszczanka Patrycja Wieja została zwyciężczynią pierwszej edycji reality show "Projekt Lady". Zdaniem prowadzącej Małgorzaty Rozenek przeszła największą wewnętrzną metamorfozę spośród wszystkich dziewczyn, które trafiły do programu i zasłużyła na nagrodę.

Patrycja Wieja, Projekt Lady
Patrycja Wieja wygrała program "Projekt Lady". · fot. facebook.com


W programie wzięło udział dwanaście młodych kobiet, które reprezentowały wcześniej imprezowy styl życia. Uczestniczki trafiły do pałacu w Radziejowicach, gdzie pod okiem ekspertów oraz mentorek - Tatiany Mindewicz-Puacz (trener rozwoju osobistego) i Ireny Kamińskiej-Radomskiej (wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu), uczone były dobrych manier.

W programie uczestniczki wspierała Małgorzata Rozenek, której zadaniem było motywować dziewczyny do walki o zwycięstwo. Od drugiego odcinka z programu eliminowana była co najmniej jedna uczestniczka, która najsłabiej radziła sobie z zadaniami. Ostatecznie do finału trafiły trzy uczestniczki, w tym 24-letnia Patrycja Wieja z Bielska-Białej i ostatecznie to właśnie młoda bielszczanka wygrała program.

Patrycja Wieja, Projekt Lady
Patrycja Wieja · fot. gekon


Najlepsze momenty z występów mieszkanki Bielska-Białej i jej przemiany możecie zobaczyć na stronie http://projektlady.tvn.pl/wideo-projekt-lady,3194,v/patrycja-wieja-i-jej-najlepsze-momenty-w-programie,1552703.html

Nagrodą w programie było trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii, opłacone wraz z pobytem, o wartości ok. 70 tys. zł.

Odcinki emitowane w programie TVN śledziło blisko dwóch milionów widzów. Okazał się on hitem i już prowadzone są przygotowania do drugiej edycji.

Patrycja Wieja, Projekt Lady
Patrycja Wieja na antenie "Dzień Dobry TVN" - piątek, 2 września · fot. dziendobry.tvn.pl


Tymczasem zwyciężczyni, bielszczanka Patrycja Wieja w piątek wystąpiła w programie "Dzień dobry TVN", który możecie obejrzeć na stronie - http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/patrycja-wieja-zwyciezczyni-projekt-lady,210579.html

new / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.