czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 6 września 2016
  • 10 września 2016
  • wyświetleń: 2395

BEST CJO: na 20-lecie niespodzianki dla Czytelników czecho.pl

Artykuł sponsorowany:

Szkoła językowa BEST Centrum Języków Obcych obchodzi swoje 20-lecie! W artykule przygotowanym na tę okazję przedstawimy historię BEST (w trzech częściach, tutaj - część 1). Przeprowadziliśmy również wywiad z kierownikiem oddziału BEST CJO w Czechowicach-Dziedzicach. Zachęcamy do lektury - z okazji 20. urodzin BEST CJO przygotowało niespodziankę dla Czytelników portalu czecho.pl

Historia BEST cz. 1 - najszersza oferta językowa w woj. śląskim!

Szkoła językowa "Best" Centrum Języków Obcych powstaje w 1996r. w Tychach. Była to jedna z pierwszych szkół językowych na lokalnym rynku. Rok później zarządzanie szkołą objął Dariusz Wiśniewski, który funkcję dyrektora placówki pełni do dnia dzisiejszego. Aż trudno uwierzyć, że na początku w BEST CJO uczono tylko 3 języków (angielski, francuski, niemiecki)! Szkoła współpracowała wówczas z 5. lektorów języków obcych i miała 70. Słuchaczy. Wszystko mieściło się w lokalu na 7 piętrze "Hotelu Tychy".

Pomysłowość i odważne decyzje biznesowe Dyrektora pozwoliły na szybki rozwój szkoły pod kątem językowym: w 1998r. wprowadzony zostaje język hiszpański, a rok później - włoski. W 2001 roku w ofercie pojawia się rosyjski, w następnych latach BEST wprowadza kolejne języki europejskie: czeski, chorwacki, szwedzki, norweski, portugalski, grecki, holenderski i polski dla obcokrajowców. Szybko okazuje się, że zainteresowania językowe Klientów wybiegają także daleko poza Europę, dlatego szkoła sukcesywnie od 2005 roku wprowadza tak egzotyczne języki jak: arabski, japoński i chiński, a następnie perski, hebrajski i hindi. Na dzień dzisiejszy BEST CJO może pochwalić się największą ofertą językową wśród wszystkich szkół językowych, bo oferuje aż 28 języków świata.

BEST CJO stał się też największym regionalnym centrum językowym i prowadzi kursy w 5 oddziałach w: Tychach, Bieruniu, Czechowicach-Dziedzicach, Pszczynie i Bielsku-Białej. Oddział w Czechowicach powstał w 2006 roku i mieści się przy ulicy Kolejowej 15 na I piętrze.

To nie koniec naszej historii! Ciąg dalszy 20.09.2016.

BEST CJO dzisiaj

Co w nowym roku szkolnym 2016/2017? Zapytaliśmy kierowniczkę oddziału - Panią Karolinę Jurczyk.
- Jakie kursy znajdziemy w tegorocznej ofercie BEST?

BEST Centrum Języków Obcych w Czechowicach-Dziedzicach
Karolina Jurczyk, kierownik oddziału BEST CJO w Czechowicach-Dziedzicach


K.J., kierownik oddziału BEST CJO w Czechowicach: W roku szkolnym 2016/2017 przygotowaliśmy szeroką ofertę kursów językowych dla dzieci, młodzieży, przyszłych maturzystów oraz dorosłych, bez ograniczeń wiekowych. Nasi najmłodsi Słuchacze mają 5 lat, a dotychczas najstarszym Studentem w naszym oddziale był Pan, który w wieku 67 lat ukończył kurs j. niemieckiego na poziomie B2. Tak więc, jak widać, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, liczą się przede wszystkim nasze chęci. W nowej ofercie jak co roku można znaleźć kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz rosyjskiego. W razie zainteresowania organizujemy też kursy z innych języków jakie mamy w ofercie, a na tą chwilę jest ich już 25. Uczymy zarówno w kilkuosobowych grupach, jak i w systemie zajęć 1 na 1. Oprócz standardowych grup angielskiego na tegorocznym planie zajęć znaleźć można kursy konwersacyjne, biznesowe, egzaminacyjne. Dodatkowo mamy też grupy prowadzone w trybie weekendowym dla osób, którym trudno pogodzić pracę z nauką. Staramy się dopasować zajęcia tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

BEST Centrum Języków Obcych w Czechowicach-Dziedzicach


- Czy można to jakoś sprawdzić?

K.J.: Tak, jak najbardziej! Już we wrześniu zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby poznać naszą szkołę i sprawdzić metodę nauczania na BEZPŁATNE lekcje pokazowe oraz krótkie kursy wstępne. Dzięki takim zajęciom łatwiej jest podjąć decyzję o wyborze grupy, lektora, a nawet języka. Lista z takimi bezpłatnymi zajęciami pokazowymi dostępna jest na naszej stronie internetowej, zachęcamy też do kontaktu z Sekretariatem, gdzie można uzyskać szczegółowych informacji.

- Co jest w cenie kursu?

K.J.:
To, co wyróżnia nas od lat spośród innych szkół w regionie to dodatkowe korzyści jakie gwarantujemy każdemu Słuchaczowi naszej szkoły. W cenie kursu oferujemy bezpłatny podręcznik, zajęcia z Native Speakerami (w wybranych grupach), egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych, dostęp do biblioteki i filmoteki językowej, dostęp do platformy e-learningowej w Strefie Studenta, konsultacje z lektorem, olimpiadę językową z nagrodami - dla dzieci i młodzieży, imprezy kulturowe oraz dwujęzyczny certyfikat wg wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się nasza platforma e-learningowa, dzięki której można uczyć się lub powtarzać materiał z zajęć nie wychodząc z domu. Myślę, a nawet jestem pewna tego, że to najbogatsza oferta, spośród tych, które prezentują inne szkoły w regionie.

BEST Centrum Języków Obcych w Czechowicach-Dziedzicach


- Co zyskają Czytelnicy czecho.pl?

K.J.: W tym roku BEST obchodzi swoje okrągłe 20. urodziny, a sam oddział w Czechowicach-Dziedzicach ma już 10 lat. Z tej okazji dla Czytelników czecho.pl szkoła BEST przygotowała rabat specjalny: aż 100 zł na dowolnie wybrany kurs, który można sobie powiększyć o kolejne 20zł za zapis on-line [link www.bestcentrum.pl/zapisy] wpisując w kodzie promocyjnym "czecho.pl". Wystarczy do 2 tygodni od publikacji tego artykułu podejść do Sekretariatu BEST CJO i dokonać zapisu na kurs oraz powołać się na niniejszy artykuł (przynieść jego wydruk lub podać hasło "czecho.pl").

- To naprawdę ciekawa oferta - dziękujemy za rozmowę.

K.J.: Dziękuję! Pozdrawiam wszystkich czytelników portalu czecho.pl i oczywiście gorąco zachęcam do zapisu i wykorzystania rabatów.

BEST Centrum Języków Obcych w Czechowicach-Dziedzicach


Adres naszej szkoły językowej to:

"BEST" Centrum Języków Obcych
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15

(wejście od strony banku Credit Agricole)
Tel. (32) 215 21 88 lub 500 169 034

Infolinia: 801 011 036
www.bestcentrum.pl
e-mail: czechowice@bestcentrum.pl
Facebook: www.fb.com/BestCentrum