czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 września 2016
  • 16 września 2016
  • wyświetleń: 2245

Zespół Szkół Silesia na Beskidzkim Festiwalu Nauki i Sztuki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Za nami:

W dniach od 16-23 września Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej po raz siedemnasty organizuje Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki. W tym roku weźmie w nim udział Zespół Szkół "Silesia".

Zespół Szkół Silesia


W pierwszym dniu festiwalu w naszej szkole będą zorganizowane dwa wydarzenia: warsztaty plastyczne - "Twórczo i kreatywnie", w ramach których uczestnicy będą wykonywali kartki okolicznościowe metodą quillingu, oraz podsumowanie projektu zrealizowanego w ramach programu Erasmus+ "Aktywni w domach pasywnych", podczas którego uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z wypracowanymi w projekcie prezentacjami, filmami, blogami itd. oraz będą mogli wziąć udział w zajęciach praktycznych dotyczących tworzenia kampanii reklamowej produktu, prowadzonych przez uczestników staży zagranicznych.

Pokaz umiejętności zdobytych na stażach zawodowych w Hiszpanii i Portugalii na przestrzeni ostatnich dwóch lat w projekcie "Aktywni w domach pasywnych" oraz zajęcia praktyczne w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki dla tak szerokiej publiczności, pozwolą na objęcie wsparciem również osoby, które nie brały udziału w stażach.

Natomiast w środę 21 września odbędą się warsztaty: backstage fotograficzny połączony z sesją, w trakcie których będzie można zapoznać się z zapleczem i pracą fotografa, jak również wziąć udział w sesji fotograficznej.

aka / czecho.pl, źródło: Zespół Szkół Silesia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj