czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 września 2016
  • wyświetleń: 1631

BEST Centrum Języków Obcych obchodzi swoje 20-lecie!

Artykuł sponsorowany:

Szkoła językowa BEST Centrum Języków Obcych obchodzi swoje 20-lecie! W artykule przygotowanym na tę okazję przedstawimy historię BEST (w trzech częściach, tutaj - część 2). Przeprowadziliśmy również wywiad z Dyrektorem BEST CJO - Dariuszem Wiśniewskim. Zachęcamy do lektury - z okazji 20. urodzin BEST CJO przygotowało także niespodzianki dla Czytelników portalu czecho.pl dlatego zachęcamy do uważnego przeczytania całego artykułu.

HISTORIA BEST CZ. 2 - Rozwój BEST CJO: akredytacje, szkolenia i Centrum Egzaminacyjne

BEST CJO powstało w 1996 roku w Tychach. Z roku na rok oferta językowa była poszerzana, otwierały się również kolejne oddziały - w tym czechowicki w roku 2006. Ten rok to także początek owocnej współpracy z renomowanym wydawnictwem Pearson, które do dnia dzisiejszego patronuje szkole BEST CJO. Rok wcześniej szkoła nawiązała współpracę z British Council, a w roku 2014 - z wydawnictwem Hueber. Wydawnictwa wspierają placówkę w kwestii doboru materiałów do nauki. Pearson dodatkowo organizuje szkolenia dla lektorów szkoły, prowadzone przez swoich najlepszych anglojęzycznych trenerów. Każde takie spotkanie jest przygotowane specjalnie dla BEST CJO i dostosowane do potrzeb szkoły. Takie szkolenia są bardzo istotne ze względu na to, że BEST Centrum Języków Obcych od roku 2008 posiada akredytację kuratorium oświaty i międzynarodową akredytację ELCL QA (najlepszych szkół w Europie) od roku 2010, więc poziom nauczania musi być wysoki.

Chcąc zapewnić swoim Klientom kompleksowy poziom usług, BEST CJO w 2008 roku nawiązało współpracę z ETS Global - największą na świecie firmą testującą, dla której w BEST prowadzone są otwarte i zamknięte sesje egzaminacyjne egzaminów z języka angielskiego: TOEIC L&R, TOEIC Bridge, TOEFL Junior, Pearson, niemieckiego: WiDaf i WiDaF Basic oraz francuskiego: TFI. Aktualne terminy sesji egzaminacyjnych dostępne są na stronie internetowej: www.bestcentrum.pl/terminy-sesji. Rok 2008 to również rok, w którym szkoła BEST CJO została centrum egzaminacyjnym TELC aż z 10 języków (sesje egzaminacyjna na życzenie Klienta) a w roku ubiegłym portfolio egzaminacyjne szkoły powiększyło się o egzamin z języka angielskiego Pearson Test of English (PTE). BEST CJO stał się Autoryzowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym PTE i oferuje nowe egzaminy na sesjach czerwcowych na poziomie B2, głównie skierowane dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Dziś BEST świętuje 20 urodziny - wygraj zaproszenie na Galę Urodzinową lub zdobądź urodzinowy rabat!

Rok 2016 to czas świętowania 20 lat BEST Centrum Języków Obcych na rynku szkół językowych - z tej okazji przeprowadziliśmy rozmowę z Dyrektorem - Dariuszem Wiśniewskim.

BEST Centrum Języków Obcych, Wiśniewski Dariusz
Dariusz Wiśniewski, dyrektor BEST CJO


- Gratulujemy okrągłego jubileuszu! Jak świętuje szkoła BEST?

Dariusz Wiśniewski, dyrektor BEST CJO: Dziękuję bardzo. To prawda, mamy powód do świętowania -20 lat w branży językowej to dla mnie sporo pracy, doświadczeń i sukcesów. Warto to jakoś uczcić, dlatego 26 września 2016 o 19:15 odbędzie się uroczysta Gala Urodzinowa BEST CJO. Imprezę organizuję w Multikinie w Tychach. Będzie to impreza zamknięta: dla obecnych i byłych pracowników oraz lektorów BEST CJO, a także dla długoletnich klientów indywidualnych i biznesowych, część zaproszeń rozdamy także w konkursach. Co roku organizuję BEST Festiwal Filmowy w Tychach, stąd pomysł, by Galę uświetnić projekcją nowego, polskiego filmu "Kamper", który w 2016 roku zdobył nominacje do Złotych Lwów w Gdyni oraz do Nagrody "East of West" na Międzynarodowym Festiwalu w Karlowych Warach. Film zbiera bardzo pozytywne recenzje, mam więc nadzieję, że moi Goście spędzą miło czas. Po filmie odbędzie się bankiet z tortem urodzinowym, przekąskami i symboliczną lampką szampana.

- Czyli tradycyjnie!

D.W.: Można tak powiedzieć (śmiech). Oczywiście dla naszych Kursantów i nowych Klientów też przygotowaliśmy szereg różnych niespodzianek - przede wszystkim wyższe niż zwykle rabaty urodzinowe i oczywiście urodzinowe konkursy, w jednym z nich główną nagrodą jest kurs językowy w BEST CJO (wiadomosci.czecho.pl/20173-konkurs-na-poczatek-roku-szkolnego-do-wygrania-kurs-jezykowy).
Chciałbym również ogłosić nowy, specjalny konkurs, w którym nagrodami będą 3 podwójne zaproszenia na wspomnianą już wcześniej Urodzinową Galę BEST w Tychach. Wystarczy na adres czechowice@bestcentrum.pl wysłać e-maila z tytułem "czecho.pl na Gali BEST" i odpowiedzieć na pytanie: "W którym roku powstała sieć szkół językowych BEST Centrum Języków Obcych?" W e-mailu proszę także podać imię, nazwisko, datę urodzenia, telefon, e-mail i wpisać zdanie "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BEST CJO do celów marketingowych szkoły, w tym do powiadomienia mnie o wyniku konkursu oraz upublicznienia imienia i nazwiska w razie wygranej." Czyli dużo się dzieje - świętujemy wspólnie przez cały okres zapisów, aż do połowy października 2016.


BEST Centrum Języków Obcych


- Z którego momentu funkcjonowania szkoły BEST CJO jest Pan najbardziej dumny?

D.W.: Ciężko byłoby mi wskazać jeden moment - myślę, że w ciągu 20 lat uzbierało się ich co najmniej kilka. Na pewno cieszyło mnie otwarcie każdego kolejnego oddziału. BEST CJO liczy ich w chwili obecnej 5, a w każdym z miast, w którym otworzyliśmy oddział szkoła BEST CJO zdobyła bardzo silną, a często wręcz dominującą pozycję. Stworzenie sieci szkół było moim marzeniem, które z czasem udało mi się zrealizować - to na pewno powód do dumy. Ale to nie wszystko - na przestrzeni lat zdobywaliśmy akredytacje: Kuratorium Oświaty i międzynarodową akredytację najlepszych szkół w Europie ELCL QL, a także zostaliśmy ośrodkiem egzaminacyjnym. Jesteśmy przedstawicielem największej na świecie firmy testującej ETS Global, dla której prowadzimy otwarte i zamknięte sesje egzaminacyjne. Staliśmy się także centrum egzaminacyjnym TELC aż z 10 języków oraz Pearson Test of English. Patronują nam przodujące na rynku wydawnictwa: Pearson i Hueber. Mamy również świetnych, doświadczonych lektorów i native speakerów. To wszystko wymagało sporej pracy, która zaowocowała sukcesem - z tego również jestem dumny.

- Co może zachęcić mieszkańców naszego miasta do odwiedzin w BEST CJO?

D.W.: Oddział w Czechowicach-Dziedzicach powstał dokładnie 10 lat temu, obchodzi więc równolegle do całej szkoły swój okrągły jubileusz - to duży atut oddziału. Doświadczenie, ciągłe obserwacje i reagowanie na potrzeby Klientów pozwoliły nam na stworzenie oferty, która jest elastyczna. W czechowickim oddziale BEST dużą popularnością, oprócz Kursów standardowych, cieszą się Kursy konwersacyjne (od poziomu B1). To propozycja dla osób, które chcą przełamać barierę językową i poćwiczyć praktyczne użycie języka obcego (mówienie). Przyszli maturzyści bez obaw przystąpią do egzaminu dojrzałości po naszym Kursie maturalnym, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Na najmłodszych również czeka atrakcyjna oferta, programowo dostosowana do wieku i umiejętności. Ponadto oferujemy kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE, CAE) oraz TOEIC i PTE, które są cenione za granicą i w kraju. Oprócz języka angielskiego, jak co roku w naszej ofercie znalazły się kursy języka niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz rosyjskiego. Aktualne plany zajęć i pełen opis oferty znajduje się na naszej stronie internetowej www.bestcentrum.pl/plan-zajec . Organizujemy również kursy indywidualne i dla klientów biznesowych - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i myślę, że warto przyjść i się o tym przekonać.

BEST Centrum Języków Obcych


- Co jeszcze chciałby Pan powiedzieć naszym Czytelnikom?

D.W.: Chciałbym zaprosić wszystkich do oddziału w Czechowicach - mamy bardzo ciekawą ofertę na nowy rok szkolny 2016/2017. W drugiej połowie września mamy zaplanowane darmowe lekcje pokazowe oraz krótkie kursy wstępne za niewielką opłatą: 30zł za cały kurs. To świetny moment na poznanie naszej szkoły - można się przekonać, jak prowadzone są zajęcia, poznać lektorów. Harmonogram takich zajęć pokazowych można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.bestcentrum.pl/lekcje-pokazowe.
Dodatkowo specjalnie dla Czytelników czecho.pl przygotowaliśmy rabaty urodzinowe: aż 100zł zniżki od ceny kursu. Swój rabat można powiększyć o tradycyjne rabaty BEST CJO: rodzinny (po 50zł/osobę), za drugi język (po 50zł/ 1 język), za polecenie: 30zł . Warto wspomnieć, że za zapis on-line [link: www.bestcentrum.pl/zapisy], dokonany przez naszą stronę internetową www.bestcentrum.pl można również uzyskać dodatkową zniżkę w wysokości 20zł wpisując w kodzie promocyjnym hasło "czecho.pl". Promocja urodzinowa w Sekretariacie szkoły obowiązuje także na hasło "czecho.pl" lub można przynieść do nas wydruk 1-szej strony artykułu w terminie do 14 dni od daty jego publikacji na portalu czecho.pl.


- To naprawdę ciekawa oferta - dziękujemy za rozmowę!

D.W.: Również dziękuję i pozdrawiam wszystkich Czytelników portalu czecho.pl. Pamiętajcie o konkursie i do zobaczenia w BEST CJO w Czechowicach-Dziedzicach w nowym roku szkolnym 2016/2017.

Adres naszej szkoły językowej to:

"BEST" Centrum Języków Obcych
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15

(wejście od strony banku Credit Agricole)
Tel. (32) 215 21 88 lub 500 169 034

Infolinia: 801 011 036
www.bestcentrum.pl
e-mail: czechowice@bestcentrum.pl
Facebook: www.fb.com/BestCentrum