Wiadomości

  • 22 września 2016
  • wyświetleń: 2606

Symulator Nauki Jazdy w Ośrodku Szkolenia Jazdy Caputa

Artykuł sponsorowany:

Ośrodek Szkolenia Kierowców jako pierwszy w regionie zakupił symulator nauki jazdy. Każdy z kursantów OSK Caputa będzie mógł korzystać z w/w symulatora, by przygotować się do jazd szkoleniowych, jak i wykonywać zadania wymagane na egzaminie.

OSK Caputa


Pracujemy na polskim oprogramowaniu i licencji przeznaczonej do nauki jazdy i przepisów ruchu drogowego. Łatwość aktualizacji sprawia, że system zawsze będzie aktualny. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby symulator swoim wyglądem podnosił prestiż Nauki Jazdy i podnosił wiedzę i umiejętności kursantów. Główne oprogramowanie zawiera szereg tras w mieście i poza nim, a także na placu manewrowym z wirtualnym instruktorem lub w trybie swobodnym. Dodatkowo zawiera tryb egzaminów, w którym kursant może sprawdzić swoje możliwości.

Kilka godzin jazd na symulatorze przed pierwszą jazdą pozwoli zapoznać się z podstawami prowadzenia samochodu i przepisami ruchu drogowego, używany może być tryb realistyczny (widok ze środka samochodu) lub arcade (widok zza samochodu) dodatkowo dołożony jest bardzo rozbudowany symulator samochodowy oraz rozrywkowa gra wyścigowa. Wszystko sprzężone z systemem symulatora. W biurze można ćwiczyć także na programach egzaminacyjnych.

Dodatkowe wiadomości w biurze OSK na stronie http://www.oskcaputa.pl lub telefonicznie (32) 210-10-10, 695-931-353 lub na https://www.facebook.com/osk.caputa

Ośrodek Szkolenia Kierowców - Krzysztof Caputa

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Traugutta 11

tel. 032 2101010
tel. 032 2112474

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK Caputa" podaj