czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 września 2016
  • wyświetleń: 5000

Wolontariuszka z Rio z wizytą w Urzędzie Miejskim

W środę 21 września w gabinecie Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta odbyło się spotkanie z Weroniką Paszek, która - jako oficjalna wolontariuszka - brała udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Weronika Paszek, wolontariuszka z Rio z wizytą w Urzędzie Miejskim - 21.09.2016 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Sympatyczna mieszkanka naszego miasta pojawiła się na spotkaniu w towarzystwie Bartłomieja Żaczka, prezesa MKS Czechowice-Dziedzice, a prywatnie jej wujka. W spotkaniu w gabinecie burmistrza udział brali również: Zastępca Burmistrza Maciej Kołoczek oraz Naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach Grzegorz Wąsik.

Weronika Paszek podziękowała za wsparcie w wyprawie do Brazylii, którego udzieliła jej Gmina Czechowice-Dziedzice. Podzieliła się wrażeniami z Olimpiady w Rio, którą - jako pomagająca sportowcom wolontariuszka - miała okazję oglądać również "od kuchni". Rozmawiano i o tym, jak udało się jej dostać do elitarnego grona wolontariuszy Igrzysk, których kandydatury napływały przecież z całego świata.

Weronika Paszek w Rio de Janeiro - 07.2016 · fot. facebook.com/WiwiOnTour/


Burmistrz Marian Błachut gratulował młodej czechowiczance samozaparcia i skuteczności w dążeniu do celu, jakim był udział w Igrzyskach Olimpijskich w charakterze wolontariuszki. Dziękował również za promocję Czechowic-Dziedzic w Rio. Weronika Paszek wręczyła gospodarzowi miasta oficjalną maskotkę Igrzysk - Viniciusa oraz oryginalny uniform wolontariusza Igrzysk w Rio, który zostanie przekazany na cel charytatywny.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.