czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 września 2016
  • wyświetleń: 2830

Gimnazjaliści z Twardowskiego w Warszawie - zdjęcia

W sobotę, 17 września odbył się Ogólnopolski Finał Akcji Sprzątanie Świata - Polska 2016. W wydarzeniu tym brała udział reprezentacja z Gimnazjum Publicznego Nr 1.

Gimnazjaliści z Twardowskiego w Warszawie - 17.09.2016 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Gimnazjaliści prowadzili gry i zabawy dla uczestników pikniku. Przygotowane zostały zagadki matematyczne z zapałek, gra planszowa i puzzle. Wyjazd był działaniem zaplanowanym w ramach projektu Arboretum Inspiruje. Projekt ten jest laureatem konkursu grantowego "Po Stronie Natury".

Podczas wydarzenia udało się uprzątnąć Park Arkadia - cenny przyrodniczo obszar Warszawy. Razem z organizującą Akcję Fundacją Nasza Ziemia i partnerami Finału: Urzędem Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, Fundacją ProKarton i spółką Vastint, byli również obecni Ambasador Australii - Paul Wojciechowski oraz przedstawiciele Ambasady Stanów Zjednoczonych, na czele z Zastępcą Szefa Misji - Johnem Law.

Po pikniku uczniowie zwiedzili Centrum Nauki Kopernik. Wyjazd sfinansowała grupa LOTOS S.A., a wsparcia dodatkowo udzielił - Wydział Promocji Urzędu Miejskiego.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.