czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 września 2016
  • wyświetleń: 4771

Nabór do czechowickiej jednostki strzeleckiej

Interesujesz się survivalem, strzelectwem sportowym, bojowym oraz taktyką działań pododdziałów lekkiej piechoty? W takim razie Jednostka Strzelecka 3028 jest miejscem dla Ciebie.

Jednostka Strzelecka 3028 · fot. Jednostka Strzelecka 3028


Spotkania rekrutacyjne odbywać się będą w czwartki, 29 września oraz 6 października, o godzinie 17.00 w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach. W trakcie spotkania organizatorzy opiszą, na czym polega strzelecka służba i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Minimalny wiek kandydatów wynosi 15 lat. Jedynymi wymaganiami są dobry stan zdrowia, niekaralność, chęć do pełnienia służby oraz, w przypadku osób niepełnoletnich, zgoda rodziców na przynależność do Związku Strzeleckiego "Strzelec" OSW. Więcej szczegółów można uzyskać poprzez stronę Jednostki na Facebooku lub mailowo pod adresem: jednostka.strzelecka.3028@gmail.com.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.