czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 września 2016
  • 24 września 2016
  • wyświetleń: 2447

Czechowicki MRKS pokonał drużynę GLKS Wilkowice 2:1

Nieco wcześniej, aniżeli pierwotnie planowano rozpoczęło się spotkanie 8. kolejki Profi Credit Bielskiej Ligi Okręgowej, w którym piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice zmierzyli się na stadionie MOSiR z drużyną GLKS Wilkowice.

Gwizdek arbitra zabrzmiał w sobotę o godzinie 11.00. Pierwszą i jedyną bramkę drużyna gości zdobyła w 42. minucie meczu. Niedługo zespół z Wilkowic cieszył się prowadzeniem, bowiem już trzy minuty później Michał Adamus strzelił gola wyrównującego wynik spotkania. Decydującą bramkę w 63. minucie strzelił Jakub Raszka, zapisując tym samym 3 punkty na koncie czechowickiego MRKS-u.

Skład MRKS-u Czechowice-Dziedzice: Łysoń Tomasz, Szal Wojciech, Jastrzębski Szymon, Żurek Rafał, Cichura Kamil, Raszka Jakub, Maliarchuk Andrii, Patroń Krystian, Adamus Michał, Adamczyk Rafał, Żyła Mateusz.

Skład GLKS-u Wilkowice: Feruga Mateusz, Szewczyk Łukasz, Wrzeszcz Patryk, Kopeć Krzysztof, Krzak Kamil, Rutkowski Dawid, Mańkus Krystian, Kowalczyk Dawid, Gala Tomasz, Bydliński Tomasz, Pilch Jakub.

Jednocześnie zapraszamy na mecz rezerw MRKS-u, które w niedzielę o godzinie 16.00 gościć będą na własnym stadionie Beskid Godziszka.

BM / czecho.pl
źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.