czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 września 2016
  • 20 października 2016
  • wyświetleń: 6861

Wielki Charytatywny Maraton Fitness w Czechowicach

Za nami:

Wszystkich zwolenników aktywnego spędzania czasu zapraszamy do udziału w "Wielkim Charytatywnym Maratonie Fitness", który będzie kolejną stacją autorskiego projektu Elżbiety Zarębskiej "Pociąg do Stacji Forma".

Wielki Charytatywny Maraton Fitness
Elżbieta Zarębska zachęca do udziału w Wielkim Charytatywnym Maratonie Fitness. · fot. Elżbieta Zarębska


Jest to pierwszy Maraton, w którym udział mogą wziąć zarówno dorośli, jak i dzieci, dla których mnóstwo atrakcji przygotowali Eko Park w Dechę oraz animatorzy Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci w Tychach (malowanie twarzy, gry i zabawy z chustą itp.). Wszyscy uczestnicy Maratonu otrzymają pamiątkowe nagrody.

Maraton odbędzie się w czwartek, 20 października o godzinie 17.00 na hali Gimnazjum Publicznego nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach. Tegoroczny Maraton organizowany jest dla Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci w Tychach. Na zaproszenie Elżbiety Zarębskiej gośćmi specjalnymi będą: Akademia Tańca "D Way of Life", Enjoy Fitness oraz Eko Park w Dechę.

- Do udziału w Maratonie pragnę zachęcić zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które pragną włączyć się w pomoc dla Hospicjum dla Dzieci w Tychach. Serdecznie zapraszam - zachęca Elżbieta Zarębska, organizatorka wydarzenia.

Honorowy Patronat nad imprezą objął Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, organizatorem Maratonu jest Elżbieta Zarębska, współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach - Dziedzicach, natomiast swoją pomoc zadeklarowali już: Miejski Dom Kultury Czechowice-Dziedzice, Fitness Park, Enjoy, Eko Park w Dechę, Dobre Smaki, Dworek Eureka, Pałac Kutulińskich, D Way of Life, 3D Fit, B.H "Podbeskidzie", Oshee, Nutrend, Multikino, a także S.C J.J. Motyka.

Wielki Charytatywny Maraton Fitness
fot. Elżbieta Zarębska

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.