czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 października 2016
  • 9 października 2016
  • wyświetleń: 1355

W niedzielę akcja krwiodawstwa przy kościele w Ligocie

Za nami:

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza do udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 9 października, w godz. od 8.00 do 12.30 (rejestracja do 12.00) na parkingu przy kościele pw. Opatrzności Bożej w Ligocie.

Reklama

Zapraszamy również do udziału w kolejnej akcji krwiodawstwa, która odbędzie się na Placu Jana Pawła II w czwartek, 12 października, w godz. od 8.30 do 14.00 (rejestracja do 13.30).

Krwiodawców, którym żaden z ww. terminów nie odpowiada Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy w Bestwinie zaprasza do udziału w akcji krwiodawca w niedzielę, 16 października. Odbędzie się ona na parkingu przy kościele w Kaniowie w godz. od 9.00 do 13.00, rejestracja do 12.30

Przypominamy, że należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu, a przed udaniem się do ambulansu należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm. Powinno się wypić około 1,5 litra wody.

Jerzy Zużałek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.