czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 października 2016
  • wyświetleń: 2262

Policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali skradziony samochód

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali złodzieja i odzyskali skradzione Daewoo. Samochód trafił z powrotem do właściciela. Zatrzymany 31-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Reklama

Samochód zniknął w połowie września z czechowickiej ul. Traugutta. Już następnego dnia policjanci, którzy pracowali nad tą sprawą, odnaleźli skradzione auto. Złodziej ukrył go na obrzeżach miasta, w zalesionym terenie. Daewoo zwrócono właścicielowi.

Śledczy szybko ustalili, że związek z tą kradzieżą może mieć dobrze im znany 31-latek. Sprawca, spodziewając się zatrzymania, celowo się ukrywał. We wtorek został zatrzymany. Po nocy spędzonej w policyjnej celi, usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat za kratami. Zatrzymany ma na swoim koncie także kradzież dokumentów. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokuratura i sąd.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.