czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 października 2016
  • wyświetleń: 3323

Przedszkolaki w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej

W czwartek, 20 października dzieci z grupy Sówki oraz Kotki Psotki z Przedszkola Publicznego w Zabrzegu, wraz ze swoimi opiekunami wybrały się na wycieczkę do Bielskiego Studia Filmów Rysunkowych.

Reklama

Przedszkolaki w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej - 20.10.2016 · fot. Przedszkole Publiczne w Zabrzegu


Reksio, Mis Kudłatek, to tylko niektóre bajki, które są wizytówkami tego studia. W ramach edukacji medialnej dzieci mogły zobaczyć na żywo prezentację procesu produkcji filmu animowanego w miejscu, w którym te filmy naprawdę powstają. Dzięki wycieczce poznały kolejne etapy tworzenia filmu animowanego i poszerzyły swoją wiedzę na temat takich pojęć jak scenariusz filmowy czy filmowanie.

Najmłodsi mieli możliwość zobaczenia pomieszczenia z prawdziwymi dekoracjami, rekwizytami, a na zakończenie w kinie "Studio" filmy pt. "Bolek i Lolek", "Reksio" oraz "Pampalini łowca zwierząt" będący produkcją tego studia.

Wycieczka ta była dla dzieci wspaniałą zabawą, największe wrażenie na dzieciach zrobiły duże maskotki Bolka i Lolka, do których mogły się przytulić. Wizyta w studio była dla nich niezapomnianą przygodą, pełną wrażeń i emocji.

Aleksandra Sokołowska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.