czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 października 2016
  • wyświetleń: 4575

Przedszkolne jubileusze w naszej gminie - zdjęcia

W ostatnim czasie uroczystości związane z jubileuszem powstania placówki obchodziły czechowickie Przedszkola nr 9 i 7. W uroczystościach uczestniczył Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Reklama

PP nr 9 - jubileusz 35-lecia powstania placówki - 10.2016 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


35-lecie utworzenia placówki, która powstała w związku z wybudowaniem osiedla mieszkaniowego przy ulicy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach, obchodziło Przedszkole Publiczne nr 9.

Gościom, wśród których byli między innymi: Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut i jego zastępca Maciej Kołoczek oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Bergel, przedszkolaki zaprezentowały najpierw program artystyczny. Następnie przyszedł czas na gratulacje i podziękowania dla dyrekcji i wszystkich pracowników przedszkola oraz osób - w tym rodziców dzieci - na co dzień wspierających jego działalność.

Przy okazji jubileuszowych uroczystości na przedszkolaków pasowano maluchy, które w tym roku rozpoczęły swoją przedszkolną przygodę z "dziewiątką".

PP nr 7 - jubileusz 30-lecia powstania placówki - 10.2016 · fot. Przedszkole Publiczne nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach


Równie uroczysty przebieg miały wcześniejsze obchody jubileuszu 30-lecia w Przedszkolu Publicznym nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach. Tam z pracownikami placówki i rodzicami uczęszczających do "siódemki" dzieci spotkali się: Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.