czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 marca 2006
  • wyświetleń: 506

22 szkoły na giełdzie edukacyjnej

Na czwartej już Giełdzie Edukacyjnej w Goczałkowicach zaprezentowały się 22 szkoły, pojawiło się ponad tysiąc gimnazjalistów – informuje Dziennik Zachodni.

Głównie prezentowały się szkoły z Pszczyny, ale również z Tych, Oświęcimia, Katowic, Bielska, Gliwic, Wisły czy Woli. Każda ze szkół prezentowała się z jak najlepszej strony, wystawcy przygotowali eksponaty techniczne czy projekcje multimedialne.

W ofertach znalazły się również rzadkie kierunki w których młodzież mogłaby się kształcić. I tak między innymi Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki z Bielska Białej jako jedyna szkoła na Śląsku kształci w kierunku konstrukcja samolotów. Ciekawą propozycję przedstawił również Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego z Katowic, który jest również szkołą fotograficzną.

A.O. / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.