czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

 • 30 października 2016
 • 9 listopada 2016
 • wyświetleń: 11976

Elżbieta Zarębska była kandydatką z naszej gminy do nagrody ks.Londzina

Elżbieta Zarębska z Czechowic-Dziedzic była kandydatką naszej gminy do prestiżowej nagrody im. ks. Londzina. Ostatecznie nagroda trafiła do Wojciech Waligóra z gminy Porąbka.

Reklama- Było dla mnie dużym zaszczytem być nominowanym do nagrody Księdza Londzina, znaleźć się w gronie osób, które mają znaczące osiągnięcia społeczno-kulturalne, które budują historię dnia dzisiejszego naszych "małych ojczyzn". Wspaniale, że nominacja ta spotkała mnie w momencie, kiedy mogę wiele zmienić i przekazać wiele pozytywnych wartości. Pozwoliła mi zrozumieć jak wiele mam jeszcze do zrobienia - mówi już po ogłoszeniu wyników Elżbieta Zarębska.

Elżbieta Zarębska nominowana do nagrody im. ks. Londzina · fot. Elżbieta Zarębska


Elżbieta Zarębska to trenerka fitness i kulturystyki, nauczycielka i animatorka życia sportowego. Od blisko 20 lat upowszechnia zasady zdrowego stylu życia. Znana z tej działalności jest w całym kraju. Od lat angażuje się w działania promujące zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczną, cyklicznie organizując w Czechowicach-Dziedzicach liczne zawody sportowe, akcje charytatywne, Boot Camp na rzecz Krakowskiej Fundacji Trenuję - Pomagam, wielkie noworoczne spalanie kalorii oraz imprezy popularyzujące sport dla mieszkańców.

Jest absolwentką AWF w Katowicach, mgr pedagogiki i promocji zdrowia. Od 1999 roku pełni funkcję prezesa Telewizyjnego Klubu Kwadransowych Grubasów, który współpracuje z Programem 1 TVP oraz Instytutem Żywienia i Żywności w Warszawie. Od 1996 roku organizuje w Czechowicach-Dziedzicach liczne zawody i akcje typu: "Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi leżąc, Maratony Fitness, akcje charytatywne na rzecz dzieci z otyłością,

Trenuje Pomagam - Boot Camp na Żwirowni
Elżbieta Zarębska została nominowana do nagrody im. ks. Londzina. · fot. Elżbieta Zarębska


W 2013 roku została wybrana przez Telewizję Polsat "Nauczycielem z pasjami". Jej autorski projekt "Pociąg do stacji Forma" cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców i uczy regularnej aktywności fizycznej coraz większe rzesze ludzi w różnym wieku. W dowód uznania jej zasług i osiągnięć została jej przyznana Nagroda Promotio Urbis Czechowice-Dziedzice A.D.2016.

Otrzymała Złoty Odważnik 2000 za wielkie serce w działalności na rzecz dzieci i młodzieży oraz utworzenie i wzorowe prowadzenie Klubów Kwadransowych Grubasów w Czechowicach-Dziedzicach, Pszczynie, Tychach i Bielsku - Białej w ramach Krajowej Kampanii Zwalczania Otyłości TVP S.A.

Promotio Urbis dla Elżbiety Zarębskiej - 28.08.2016
W tym roku Elżbieta Zarębska otrzymała nagrodę Promotio Urbis. · fot. Elżbieta Zarębska


Nagroda im. ks. Londzina

Prestiżowa Nagroda Starosty Bielskiego od osiemnastu lat przyznawana jest za znaczące osiągnięcia społeczno-kulturalne, za budowanie historii i dnia dzisiejszego naszych "małych ojczyzn".

Nominowanymi do Nagrody im. Ks Londzina są osoby desygnowane przez gminne władze samorządowe.


Do nagrody w tym roku kandydują również:
 • Władysław Kozieł (Gmina Bestwina),
 • Michała Bożka (Gmina Jasienica),
 • Maria Bugaj (Gmina Szczyrk),
 • Wojciech Waligóra (Gmina Porąbka),
 • Ksiądz Walenty Brynczka (Gmina Kozy),
 • Katarzyna Bystra (Gmina Buczkowice),
 • Władysław Micor (Gmina Wilamowice),
 • Danuta Mynarska (Gmina Jaworze),
 • GLKS Wilkowice (Gmina Wilkowice).

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.