czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 października 2016
  • wyświetleń: 2506

Szafing w Czechowicach-Dziedzicach: wymień się ubraniem!

Za nami:

29 października Czechowice-Dziedzice wezmą udział w Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf z Szafa.pl. Dla wielu osób to okazja, by wspólnie odświeżać swoje szafy na jesień, wymieniając się i sprzedając między sobą ubrania oraz dodatki.

Reklama

Szafing


- Szafing to przede wszystkim dobry moment by zrobić porządek w swojej garderobie, pozbyć się ubrań, które po prostu nam się znudziły i leżą zapomniane na dnie szafy. Przy okazji można też nieco podreperować swój budżet i uzupełnić garderobę na jesień. Jakie rzeczy warto zabrać na Szafing? Na pewno te, których nie założyłyśmy przez ostatni rok. Jestem pewna, że nagle nie staną się one naszymi ulubionymi, a podczas wydarzenia mogą znaleźć nowego właściciela i wypełnić lukę w czyjejś szafie - wyjaśnia Gabriela Wajda, koordynator projektu.

W Czechowicach-Dziedzicach partnerem Akcji Wietrzenie Szaf jest Klub Muzyczny Chacharnia znajdujący się w Centrum Handlowym Stara Kablownia. Szafing odbędzie się 29 października w godzinach 14.00-18.00.

Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl i nie tylko. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki od partnerów wydarzenia.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.