czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 listopada 2016
  • wyświetleń: 3810

Zaparkował Renault na miejscach dla niepełnosprawnych, reagowała straż

Kilka dni temu strażnicy miejscy interweniowali na ulicy Barlickiego, gdzie na sklepowym parkingu jeden z kierowców pozostawił samochód na dwóch miejscach dla niepełnosprawnych. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Jak podaje straż miejska, do zdarzenia doszło 29 października. Wówczas patrol SM w rejonie ulicy Barlickiego zauważył na parkingu sklepu samochód marki Renault Laguna. Kierowca pozostawił pojazd na dwóch miejscach parkingowych przeznaczonych do parkowania osób niepełnosprawnych (oznaczonych znakiem P-24).

- W początkowej fazie interwencji patrol zamierzał poprzestać na zwróceniu uwagi i ostrzeżeniu słownym. Jednak kierowca zaczął głośno krzyczeć w taki sposób, by wzbudzić zainteresowanie przechodniów i zniechęcić patrol do podjęcia dalszych czynności - informuje czechowicka straż miejska.

W związku z popełnionym wykroczeniem wobec kierowcy zastosowano postępowanie mandatowe. Mężczyzna odmówił przyjęcia mandatu. Wobec tego kierowcę poinformowano, że zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Pszczynie.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.