czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 listopada 2016
  • wyświetleń: 1505

Mieszkańcy Zabrzega będą mogli zweryfikować dane w ewidencji

Od dzisiaj do 25 listopada w Urzędzie Miejskim wyłożony do wglądu jest projekt operatu opisowo-kartograficznego sporządzony w ramach modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębu ewidencyjnego Zabrzeg.

Reklama

Dokument jest dostępny w godzinach od 7.30 do 15.30 (od poniedziałku do środy), od 7.30 do 17.30 (w czwartki) oraz od 7.30 do 13.30 (w piątki) w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami UM przy Placu Jana Pawła II 3/2 (pokój nr 6).

Projekt został przygotowany w zakresie aktualizacji bazy danych ewidencyjnych: budynków, użytków gruntowych na działkach zabudowanych i dostosowania danych do wymagań określonych w Rozporządzeniu Ministra Rozwoju Regionalnego i Budownictwa z dnia 29 marca 2001 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków.

Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane ujawnione w projekcie operatu opisowo-kartograficznego, może w okresie jego wyłożenia zgłaszać uwagi i zastrzeżenia do tych danych.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.