czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 listopada 2016
  • wyświetleń: 6045

[ZDJĘCIA] Nowy radiowóz dla policjantów z Czechowic-Dziedzic

Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Dariusz Matusiak odebrał dzisiaj kluczyki do nowego radiowozu. Jest to samochód marki Kia Cee'd o wartości ponad 60 tys. złotych. Został on pozyskany dzięki przychylności władz gminy Bestwina, które wyasygnowały środki finansowe z gminnego budżetu. Połowę wartości radiowozu sfinansowano ze środków budżetowych policji.

Reklama

Nowy radiowóz dla policjantów z Czechowic-Dziedzic - 08.11.2016 · fot. KMP Bielsko-Biała


Uroczyste przekazanie radiowozu odbyło się we wtorek w siedzibie Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach. W uroczystości uczestniczyli Wójt Gminy Bestwina wraz z Przewodniczącym Rady Gminy oraz Komendant Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach mł. insp. Zbigniew Gacek.

Szef bielskiego garnizonu insp. Dariusz Matusiak podziękował przedstawicielom władz gminy Bestwina za udzielone wsparcie, wyrażając wdzięczność za dotychczasową współpracę. Podkreślił jednocześnie, że udzielone wsparcie finansowe z całą pewnością wpłynie na wzrost poziomu bezpieczeństwa. Kluczyki do nowego radiowozu, symbolicznie przekazano dzielnicowemu gminy Bestwina mł. asp. Tomaszowi Kondziołce, który na co dzień utrzymuje stały kontakt z mieszkańcami Bestwiny, Bestwinki, Janowic i Kaniowa, dbając o ich bezpieczeństwo.

Nowa Kie Cee'd, w połowie sfinansowana ze środków budżetowych policji przy równorzędnym wsparciu lokalnego samorządu, kosztowała blisko 65 tysięcy złotych. Jest wyposażona w silnik benzynowy o pojemności 1,6 litra i mocy 135 KM. Posiada klimatyzację, 6-biegową skrzynię oraz ABS.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.