czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 listopada 2016
  • 14 listopada 2016
  • wyświetleń: 5295

Zniszczone wiaty autobusowe przy ul. Kopernika i Legionów - zdjęcia

Prawdopodobnie w nocy z czwartku na piątek nieznany sprawca zniszczył cztery wiaty autobusowe przy ulicy Mikołaja Kopernika oraz przy ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach.

Zniszczona wiata autobusowa przy ul. Kopernika - 11.11.2016 · fot. sid / czecho.pl


11 listopada w godzinach wczesnoporannych zniszczone wiaty zauważył przejeżdżający patrol straży miejskiej. Funkcjonariusze będą prowadzić dalsze czynności w tej sprawie. O ich przebiegu będziemy informować w najbliższych dniach.

Przypominamy, że naprawy wyrządzonych aktów wandalizmu na urządzeniach przystankowych, wiążą się z kosztami, które, w przypadku nieznalezienia sprawcy, pokrywane są z budżetu gminy. Dlatego zachęcamy do informowania Urzędu Miejskiego o braku rozkładu jazdy lub którejś z szyb w wiacie przystankowej, pod numerem tel. (32) 214-71-39.

Natomiast, jeśli widzisz na przystanku autobusowym osobę lub grupę podejrzanie zachowujących się osób, zgłoś to na policję pod numer alarmowy 112 lub 997, a także Straż Miejską pod bezpłatny numer 986 lub (32) 215-54-92.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.