czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 listopada 2016
  • 4 grudnia 2016
  • wyświetleń: 3128

Nabór wolontariuszy do sztabu XXV finału WOŚP

Za nami:

Przed nami kolejny - jubileuszowy - 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również w tym roku w naszym mieście utworzył się Sztab. Do 4 grudnia potrwa nabór wolontariuszy.

wolontariusze wośp


Osoby które chcą zostać wolontariuszami proszone są o kontakt ze Sztabem. Wszelkie informacje o potrzebnych danych i wskazówki do przesyłanego zdjęcia zamieszczone są na profilu Sztabu na Facebooku. Wypełnioną ankietę należy przesłać na adres wosp.czechowice2016@gmail.com, bądź w wiadomości prywatnej na portalu Facebook.

Rekrutacja wolontariuszy trwa do 4 grudnia. Wysłanie zgłoszenia elektronicznego nie jest jednoznaczne z zarejestrowaniem wolontariusza, dlatego zainteresowani proszeni są o regularnie sprawdzanie poczty. Liczba wolontariuszy jest ograniczona.

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 15 stycznia 2017 roku. Tym razem WOŚP zagra w Czechowicach-Dziedzicach i w całej Polsce "Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom".

BM / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.