czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 listopada 2016
  • wyświetleń: 2255

Europejska Odznaka Jakości eTwinning dla Zespołu Szkół "Silesia"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

22 listopada przyznano Zespołowi Szkół "Silesia" kolejne, międzynarodowe wyróżnienie - Europejską Odznakę Jakości (European Quality Label), za realizowany w latach 2014-2016 projekt "Być albo nie być... w świecie nowoczesnych technologii?"

Reklama

ZS Silesia, eTwinning
Europejska Odznaka Jakości eTwinning dla Zespołu Szkół "Silesia" · fot. itornotit-pl.weebly.com


Europejska Odznaka Jakości przyznawana jest raz w roku przez Centralne Biuro Programu eTwinning szkołom, których praca nad realizacją projektu została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom. Odznakę mogły otrzymać te projekty, które w wyniku procesu selekcji zostały zaproponowane do Europejskiej Odznaki Jakości przez co najmniej jedno krajowe Biuro Kontaktowe, oraz w których co najmniej dwóch partnerów otrzymało już Krajową Odznakę Jakości.

Wyróżniony projekt eTwinning "Być albo nie być... w świecie nowoczesnych technologii?" pod kierunkiem pani Magdaleny Czarneckiej i pana Tomasza Figury był dopełnieniem projektu realizowanego w ramach programu Erasmus+ pod tym samym tytułem. Oba projekty obejmowały współpracę ze szkołami w Czechach, Chorwacji, Hiszpanii i na Cyprze, a dotyczyły wykorzystywania nowoczesnych technologii w uczeniu się i nauczaniu. Ich głównym rezultatem jest "Bank narzędzi technologii informacyjnej", stanowiący źródło interesujących programów, aplikacji i stron internetowych, przydatnych zarówno uczniom jak i nauczycielom w zdobywaniu wiedzy i doskonaleniu własnych umiejętności.

Zapraszamy na stronę internetową projektu!: itornotit-pl.weebly.com/

ZS Silesia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj