czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 listopada 2016
  • 30 listopada 2016
  • wyświetleń: 6339

Targi Edukacyjne Powiatu Bielskiego w ZSTiL - zdjęcia

Główny organizator, stowarzyszenie imprezatorzy.pl, jak co roku do udziału w imprezie zaprosił uczelnie publiczne i prywatne oraz szkoły policealne, a ofertę edukacyjną skierowano głównie do uczniów klas maturalnych.

Reklama

Targi Edukacyjne Powiatu Bielskiego w ZSTiL - 28.11.2016 · fot. Powiat Bielski


Na stoiskach nie zabrakło znanych uczelni takich jak Uniwersytet Śląski, Politechnika Gliwicka, Akademia Techniczno - Humanistyczna w Bielsku - Białej, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, Śląska Wyższa Szkoła Medyczna czy Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Ofertę przygotowały też uczelnie niepubliczne, głównie z Bielska - Białej, Katowic, ale także z Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Warszawy, Krakowa.

Firma Dart - Pol zachęcała uczniów szkól średnich, którzy ukończyli 18 lat i absolwentów do pracy w obsłudze artystycznej i technicznej imprez. Targi otworzyli przedstawiciele powiatu bielskiego: Członek Zarządu Powiatu Stanisław Pięta i pełnomocnik Zarządu ds. Oświaty Zofia Jonkisz oraz główny organizator Piotr Łapa.

Trzeba stwierdzić, że zainteresowanie młodzieży było duże, stoiska przyciągały profesjonalnie przygotowaną aranżacją, kolorowymi folderami i ulotkami, a także interesującymi gadżetami. Uwagę przykuwało stoisko Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach ciekawymi gadżetami nawiązującymi do służby zdrowia z logo uczelni, starannie wydanymi informatorami oraz ulotkami z 11 zasadami zdrowego żywienia.

Innowacyjnym pomysłem okazał się też "Art Board" Magazyn Studentów Kreatywnych, wydawany przez studentów Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.