czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 listopada 2016
  • wyświetleń: 3404

Strażnicy miejscy dotarli do sprawcy dzikiego wysypiska, został ukarany

Niemal w samym centrum miasta w listopadzie nagle "wyrosło" dzikie wysypisko śmieci. Sprawa jednak prędko znalazła swój finał, bo strażnicy miejscy szybko ustalili sprawcę. Odpady zostały błyskawicznie przez niego posprzątane.

Reklama

Kilka dni temu patrol straży miejskiej dokonał przeglądu odpadów na dzikim wysypisku śmieci w rejonie ulicy Jagiellońskiej. Strażnicy odnaleźli tutaj różnego rodzaju rachunki, wyciągi emerytur i podobne papiery.

Udano się pod odnaleziony w dokumentach adres ich właściciela. Dzięki temu ustalono sprawcę podrzucania odpadów. On sam twierdził, że wyrzucał tam odpady, ponieważ "nie chciało mu się iść do kontenera postawionego nieopodal".

Za popełnione wykroczenie wobec sprawcy zastosowano postępowanie mandatowe. Mężczyzna dobrowolnie wysprzątał miejsce składowania odpadów, które umieścił w kontenerze oraz oświadczył, że już nigdy nie podrzuci odpadów w miejscu niedozwolonym.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.