czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 listopada 2016
  • 27 listopada 2016
  • wyświetleń: 9602

Czechowice-Dziedzice jak z obrazu - poznajecie te miejsca?

A gdyby tak namalować Czechowice-Dziedzice, jakby wyglądały na obrazach najznamienitszych malarzy? Sprawdziliśmy! Korzystając z aplikacji Prisma zdjęcia najbardziej charakterystycznych obiektów w gminie przerobiliśmy na obrazy. Poniżej zobaczycie efekty.

Reklama

Czechowice-Dziedzice w filtrach aplikacji Prisma · fot. czecho.pl oraz zdjęcia nadesłane przez czytelników


Na powyższych obrazach znalazły się zdjęcia m.in.: Placu Jana Pawła II, dworca kolejowego, kościoła Jezusa Chrystusa Odkupiciela, stadionu, basenu, kopalni, targu i Miejskiego Domu Kultury. Ciekawi jesteśmy czy w tym wydaniu również znajdujecie bez problemu wszystkie wymienione miejsca.

Prisma to bardzo popularna aplikacja na telefony komórkowe (zarówno z systemem iOS, jak i Android), która pozwala zmienić dowolnie wybrane zdjęcie w obraz przypominający odpowiednie nurty w historii malarstwa.


Czechowice-Dziedzice w filtrach aplikacji Prisma
Czechowice-Dziedzice w filtrach aplikacji Prisma · fot. MrSepo


Przy okazji zachęcamy Was do nadsyłania zdjęć do redakcji za pomocą formularza wyślij-info. Najlepsze fotografie opublikujemy na łamach portalu czecho.pl.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.