czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 listopada 2016
  • 28 listopada 2016
  • wyświetleń: 12841

Nowy szef Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach

Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Dariusz Matusiak wraz ze swoim zastępcą mł.insp. Krzysztofem Gałuszką, uroczyście wprowadzili dzisiaj na stanowiska nowych komendantów w czechowickim komisariacie i bielskiej "jedynce". Nowym szefem Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach został mł.insp. Piotr Sołtysik, który zastąpił na tym stanowisku odchodzącego na emeryturę mł.insp. Zbigniewa Gacka. Kierowanie Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej przejął podinsp. Mariusz Piątek.

Nowy szef Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach - 25.11.2016 · fot. KMP Bielsko-Biała


W piątek w Komisariacie Policji w Czechowicach-Dziedzicach, w obecności policjantek, policjantów oraz pracowników cywilnych, odbyło się wprowadzenie na stanowisko nowego szefa tej jednostki. Komendantem został mł.insp. Piotr Sołtysik, który dotychczas dowodził bielską "jedynką". Szef bielskiego garnizonu insp. Dariusz Matusiak oficjalnie wprowadził nowego komendanta na stanowisko i wręczył mu rozkaz o powołaniu. Jednocześnie uroczyście pożegnał dotychczasowego komendanta tej jednostki mł.insp. Zbigniewa Gacka, który po ponad 30 latach służby odchodzi na zasłużoną emeryturę. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut wraz z Przewodniczącym Komisji Samorządności i Porządku Publicznego UM w Czechowicach-Dziedzicach Kazimierzem Urbańskim.

Dowodzenie Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej objął podinsp. Mariusz Piątek, który dotychczas pełnił funkcję zastępcy w bielskiej "dwójce". I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Krzysztof Gałuszka, w obecności policjantek i policjantów, uroczyście wprowadził na stanowisko nowego szefa "jedynki" i wręczył mu rozkaz personalny.

Obejmując stanowiska, nowi komendanci podziękowali za wyróżnienie. Zobowiązali się jednocześnie do dbania o dobre relacje ze współpracownikami oraz do wytężonej pracy na rzecz kierowanych jednostek.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.