czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 listopada 2016
  • 29 listopada 2016
  • wyświetleń: 4307

Podsumowanie przedświątecznej zbiórki żywności w Czechowicach

682 kg żywności - to nieoczekiwany wynik Bożonarodzeniowej zbiórki żywności, która odbyła się w minioną sobotę w czechowickim Lidlu przy ulicy Barlickiego. W akcję zaangażowało się 30 osób.

Przedświąteczna zbiórka żywności w Czechowicach-Dziedzicach - 26.11.2016


- Chciałabym podziękować w szczególności wszystkim zaangażowanym członkom Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, nauczycielkom Bernadecie Pochopień, Katarzynie Gandorskiej, Beacie Kulak, Urszuli Gaździe, Lucynie Wojaczek za pomoc w organizacji oraz zachęcenie uczniów to wzięcia udziału! Harcerzom z II Szczepu Harcerskiego "Chmura" z Pszczyny za udział, oraz miejscowym harcerzom z Środowiskowej Drużyny Harcerzy Starszych "Wachlarz". Informuje, że żywność zostanie przekazana do Szkoły Podstawowej numer 1 im. Jana Brzechwy, Gimnazjum Publicznego numer 3 im. Ignacego Łukasiewicza, Zespołu Szkół numer 4 oraz do Domu Dziecka. Nie możemy zostać obojętni wobec sytuacji Pana Mietka (niedawny artykuł na czecho.pl), który przez 6 lat mieszkał w lesie, a teraz spełnił swoje marzenie i zakupił przyczepę kempingową - dla niego również przygotujemy paczkę! - mówi Przewodnicząca Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Paulina Grzybek.
 

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.