czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 31 marca 2006
  • wyświetleń: 1047

Coś pogodnego - casting do filmu

Rozpoczęły się przygotowania do projektu filmowego COŚ POGODNEGO. Serdeczne zaproszenie dla Tych, którzy chcą tworzyć! Tworzyć przez duże T, bo czy jest coś wspanialszego i bardziej ekscytującego od kręcenia filmu?

Przeczytaj teraz uważnie poniższą listę, przedstawiającą szczególnie pożądane zainteresowania. Jeżeli nie znajdziesz na tej liście swoich zainteresowań, a uważasz, że mogłoby być przydatne przy projekcie, także się z nami skontaktuj.

Poszukujemy ludzi interesujących się czy też zajmujących się:

-filmowaniem (umiejętności operatorskie) i fotografia,
- rysunek, grafika komputerowa, tworzenie stron internetowych,
- cyfrowy montaż filmów
- makijaż artystyczny (charakteryzacja)
- krawiectwo (moda okresu między wojennego)
- dekorowanie wnętrz (scenografia)
- reklama, księgowość, administracja
- turystyka
- gra na różnego rodzaju instrumentach muzycznych.


Poszukujemy również osoby o zdolnościach organizacyjnych, przebojowych, o dużej sile przebicia, dla których żadne drzwi nie stanowią przeszkody.

NAPISZ DO NAS! Adres e-mail: cos.pogodnego.film@wp.pl

Zapraszam również na casting do filmu "Coś Pogodnego", który odbędzie się 11 kwietnia w Zaułku Kulturalnym (Dom Kultury "Włókniarz") przy ul. 1 Maja, Bielsko-Biała.

Panie w wieku 20-35lat zapraszamy w godzinach 17:30-20:00, Panie w przedziale wiekowym 45-65lat w godzinach 16:30-17:30, Mężczyźni: 20-25lat - godzina17:30-20:00, 45-55lat - godzina16:30-20:00.

bakerson

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.