czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 listopada 2016
  • wyświetleń: 5134

Policjanci sprawdzali trzeźwość kierowców pod klubami - zdjęcia

Policjanci z drogówki wspierani przez mundurowych z prewencji i referatu antynarkotykowego, przeprowadzili w sobotnią noc akcję "Dyskoteka". Działania skierowane były przeciwko nietrzeźwym kierowcom oraz kierującym pod wpływem środków odurzających.

Reklama

Nocne działania "Dyskoteka" - 26-27.11.2016 · fot. KMP Bielsko-Biała


Zadaniem policjantów było wykrycie przedmiotów i środków, których posiadanie jest nielegalne, pochodzących z przestępstwa lub mogących służyć do jego popełnienia. Akcja trwała od 18.00 do 2.00. Została przeprowadzona w rejonie lokali rozrywkowych w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach.

W czasie działań przebadano 2353 kierujących. Zatrzymano 7 kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę "na podwójnym gazie". Policjanci zatrzymali też 17-latka, który posiadał marihuanę. Sprawca został zatrzymany na czechowickiej ulicy Węglowej. Pies szkolony do wykrywania narkotyków bezbłędnie wskazał miejsce, gdzie nastolatek ukrył środki odurzające.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.