czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 listopada 2016
  • wyświetleń: 2258

Czechowicki sztab WOŚP zaprasza firmy i instytucje do współpracy

Członkowie Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czechowicach-Dziedzicach zwracają się do wszystkich osób, firm i instytucji z zaproszeniem do współpracy.

Reklama

wośp
Czechowicki sztab WOŚP · fot. Grzegorz Słowiński


- Serdecznie zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy. Jest to dla firm okazja do pomocy, jak również forma promocji i reklamy. W zamian możemy zaoferować różne jej formy. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje. Chętnych prosimy o wiadomość wosp.czechowice2016@gmail.com, bądź kontakt telefoniczny 537 656 497 (preferowane godziny popołudniowe) - informuje Krzysztof Gazda z czechowickiego sztabu WOŚP.

Dla sprawnego i efektywnego działania sztabu niezbędne są pewne środki. Okazane wsparcie może mieć formę:
  • przekazania na rzecz organizacji Finału i licytacji Państwa gadżetów, usług (np. zaproszeń, bonów, voucherów), czy też produktów itp.,
  • wsparcia finansowego, dzięki któremu moglibyśmy podnieść poziom i atrakcyjność wydarzenia jakim jest koncert Finałowy w Klubie Muzycznym Chacharnia w Czechowicach-Dziedzicach. (np. pokrycie kosztów dojazdu zespołów grających podczas koncertu, poczęstunek, światełko do nieba),
  • wsparcia w postaci przekazania produktów (np. na prowiant dla wolontariuszy), bądź zaoferowania różnego rodzaju usług, zorganizowania imprezy towarzyszącej, czy też aktywnego włączenia się w dniu Finału.


Główne wydarzenia czechowickiego Finału odbywać się będą 15.01.2017r. w C.H. Stara Kablownia i Klubie Muzycznym Chacharnia. - Z roku na rok kwota zbiórki jest coraz większa i mamy nadzieję, że będzie tak również tym razem. Wszelkie działania jakie podejmujemy jako Sztab wiążą się z ogromnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. O tym, że potrafimy sprostać temu wyzwaniu i można obdarzyć nas zaufaniem świadczy choćby fakt, że patronat nad naszym tegorocznym Finałem objął Pan Burmistrz Marian Błachut - kończy Krzysztof Gazda.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.